Hakkımızda

Küresel anlamda petrol ve türevi ürünlerin önemini giderek arttırması ve bu ürünlere bağlılığın hiç olmadığı kadar önem arz etmesiyle birlikte yeni heyecan uyandıracak bir yakıt ve enerji türü olan DOĞAL GAZ,bu alana yeni soluk getirmiş ve önemini her geçen gün daha yükseltmiştir.

Dünya ülkelerinde Doğal Gazın çıkarılmasıyla birlikte hem sanayii hem de ısıtma da ihtiyaçlara büyük oranda cevap vermesi, Doğal Gaza olan ihtiyacı ve bağımlılığı arttırmıştır.

1990 lı yıllarda Ülkemizde de kullanılmaya başlanan ve günümüzde Büyükşehir, İl ve İlçeler de hemem hemen tüm evlerde kullanılan ;odun ve kömür gibi hava kirliligine neden olmayan Doğal Gaz; hayatımızın vazgeçilmez bir unsuru olmuştur.

Evlerde Doğal Gazın kullanılmasıyla birlikte teknik anlamda bazı ihtiyaçlar doğmuş; bu ihtiyaçların giderilmesi için de Yetkili Servislikler verilmiştir. Ancak, her nakadar Yetkili Servislikler olsada eksik teknik bilgi,arızayı kavrayamama, yüksek ücretlendirme, zamanında müdahale edememe,düşük müşteri memnuniyeti vb. gibi nedenlerle hane halkları, düşük ücretlendirme ile hem aile bütçesine katkı sağlayacak hem de yüksek müşteri memnuniyeti oluşturacak başka arayışlar içine girmiştirler.

İşte tam bu noktada biz Serdivan Kombi Servisi olarak hane halklarının bu ihtiyaçlarına cevap verebilmek için alt yapımızı oluşturmuş, deneyimlerimiz ve tecrübelerimizle siz değerli müşterilerimize günün her saati hizmet verme noktasında kararlı adımlarla hizmetimize devam etmekteyiz.

Marka bağımsız olarak faaliyet gösteren ve maximum müşteri memnuniyetini kendine prensip edinen firmamız; her türlü kombi bakımı, yıllık bakımlar, arıza tespiti, parça değişimi, parça satışı, petek ve tesisat temizliği gibi alanlarda,kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik ile sizlere garantili hizmet verme noktasında her daim yanınızdadır.

 Hizmet Politikamız

 

Güleryüzlü, Modern Hizmet

Sizlere her zaman, güleryüzlü, modern hizmet, üstün teknoloji ekipmanları ve kaliteliyi bir arada sunmaya özen gösteriyoruz.

Eğitimli, Profesyonel Ekip

Ekibimizi eğitimli, sertifikalı ve alanında uzman kişilerden oluşturuyoruz ve uygun fiyat, cazip ödeme seçeneklerimiz ile bütçe dostuyuz.

Kaliteli Teknik Servis

İhtiyaçlarınızın karşılığı olarak, beklentileriniz doğrultusunda en iyi servis ve servis sonrası hizmeti sağlıyoruz.